Hello FIT! 2024

Bude spuštěna během června

Záznam

Bude pořízen

Hello FIT! je jednodenní úvod do studia, který pomáhá novým studentům se lépe zorientovat na FIT ČVUT a hladce přejít ze střední na vysokou školu. Čekají na vás přednášky, prohlídka fakulty či dejvického kampusu a v neposlední řadě také večerní afterpárty. Akci organizují členové fakultního studentského klubu FIT++. Účast na akci je zdarma po předchozí registraci, která bude spuštěna v průběhu června. Bez registrace se lze účastnit online.

9:15–9:30 Registrace

Probíhá v atriu Nové Budovy ČVUT – Thákurova 9.

9:30–11:00 Fiťákův kurz přežití

Tak jsem FIŤák, co teď? Začátek studia je složitý a má velký vliv na další průběh.
Pomůžeme vám se rozkoukat, pochopit vysokoškolské prostředí a ukážeme vám, kde najít
všechny potřebné informace.

11:15–12:00 Jak nevyletět

Přechod ze střední na vysokou školu dokáže nejednoho studenta pěkně potrápit. Dozvíte se
jak se učit, skloubit školu s volným časem a přitom se z toho všeho nezbláznit.

12:00–17:00 Fiťákovo bloudění + oběd

Hra, při které poznáte celý kampus Dejvice, seznámíte se s zájmovými kluby a jinými
organizacemi v rámci ČVUT a ještě si přitom stihnete dát i oběd! Všechny podstatné detaily
se dozvíte v den akce.

Od 17:00 Afterpárty

Afterpárty v grillcentru na Strahově! Nezapomeňte si hotovost a ideálně i vlastní kelímek!
Šetříme přírodu.