Informace studijního oddělení

Testy TOEIC L&R 2018

Test TOEIC L&R představuje jednu z možností, jak splnit Zkoušku z angličtiny v bakalářském studiu. Pro uznání testu v roce 2018 je potřeba získat alespoň 785 bodů z 990 možných (odpovídá úrovni B2 dle CEFR). Cena je 300 Kč a hradí se v hotovosti studijní referentce.

Uznání testu je možné kdykoliv do dvou let od absolvování, uznány budou předměty BI-ANG1 a BI-AL2, každý za 2 kredity. Pokud student absolvoval test v aktuálním semestru, není třeba výsledky dokládat. Vzorový test a další informace o testu najdete na webu ETS Global.

Termíny testů a přihlášení

Pro přihlášení na termín se zapiště do Google tabulek níže. Je nutné se přihlásit přes doménu FIT, nikoli přes Google účet. Poplatek za test je nutné uhradit co nejdříve u studijní referentky, nejpozději však do 29. 12. 2017, jinak bude student z testu vyřazen. Čas a místo konání testu najdete u příslušného termínu.

Výsledky testů

Výsledky budou zveřejněny dva týdny po konání testu. Z důvodu ochrany osobních údajů je u výsledků zobrazeno první písmeno příjmení a číslo dokladu totožnosti, které student vyplnil při testu do Answer sheet. Výsledky jsou seřazeny dle příjmení.

Certifikát

Test je možné opakovat, avšak nejdříve za dva měsíce. Každé další skládání testu stojí 300 Kč. Dále je možné si nechat vystavit oficiální certifikát TOEIC L&R od ETS Global do dvou let od absolvování testu. Cena je 1 500 Kč a hradí se u studijní referentky při žádosti o certifikát.

Případné dotazy zodpoví Petra Kudrnová: petra.kudrnova@fit.cvut.cz.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky: 
Miroslav Balík, Miroslav.Balik@fit.cvut.cz


Poslední změna: 19.12.2017, 15:52