Nováček

Prezentace ze zápisu do studia ze dne 26. 9. 2018

Prezentace pro studenty přijaté do bakalářského studijního programu - formát pdf

Prezentace pro studenty přijaté do magisterského studijního programu - formát pdf

Prezentace ze zápisu do studia ze dne 28. 6. 2018

Prezentace pro studenty přijaté do bakalářského studijního programu - formát pdf

Prezentace pro studenty přijaté do magisterského studijního programu - formát pdf

Kdy, kde a co

Pro informace o aktuálním dění sleduj

Přípravný kurz matematiky

Pro zopakování si potřebných pojmů a dovedností v matematice, které studentům zjednoduší přechod do studia na FIT, připravili vyučující z Katedry aplikované matematiky předmět Přípravný kurz matematiky (BI-PKM). Kurz můžete absolvovat online během léta na https://marast.fit.cvut.cz (přihlášení ČVUT jménem a heslem). Obsahem kurzu jsou studijní materiály (krátká výuková videa a užitečné odkazy), příklady k procvičení a kvízy. Splnění kvízů je také nutnou podmínkou pro získání zápočtu. Více informací najdete na webu kurzu.

Informace o TV

Studenti BSP musí během studia odchodit 2 semestry předmětu Tělesná výchova. Nabídka sportů je široká, takže si určitě vybereš. Uvolnění z předmětu TV se řeší individuálně přes studijní oddělení. Před zapsáním tělocviku si dle rozvrhu najdi vhodné termíny, kde se ti TV nebude krýt s výukou a také se pohodlně stihneš přemístit mezi budovami. Zvolit si TV (zapsat si ji do rozvrhu) půjde již od 17. 9. 2018 od 8:00 po přihlášení tvým uživatelským jménem a heslem ČVUT na webu http://www.utvs.cvut.cz. Studenti 1. ročníku BSP mají TV automaticky v KOSu zapsán a pouze si tedy vybíráš, na který sport a v jakou hodinu budeš chodit.

Informace o výuce AJ

Pro splnění bakalářského studijního plánu je potřeba absolvovat zkoušku z anglického jazyka BI-ANG (nemusí ji skládat ti, kdo předloží certifikát na úrovni minimálně B2 Evropského referenčního rámce). Fakulta nabízí možnost několika semestrálních kurzů před složením zkoušky, takže i začátečník se může během studia dovzdělat, aby zkoušku úspěšně složil. Fakulta také nabízí testování pro certifikát TOEIC přímo na fakultě. Více informací o jazykových kurzech najdete na https://edux.fit.cvut.cz/courses/BI-ANG/.

Záznamy z přednášek

Záznamy z přednášek předmětů i speciálních přednášek hostů najdete na http://fit.avc-cvut.cz/. Nejsou tam ale bohužel zdaleka všechny, jelikož každá natočená přednáška stojí studenty spoustu času. Pokud tě ale audiovizuální technika zajímá a chceš pomoci, napiš na info@avc-cvut.cz. Více na http://www.avc-cvut.cz.

Informace o počítačovém prostředí FIT

Na webu http://man.fit.cvut.cz/ naleznete všechny informace k přihlašovacím údajům, elektronické poště, připojení k internetu atd. Stručné informace o heslech najdeš také tady v části "Co zařídit". Veškeré dotazy a reklamace posílej ze svého fakultního e-mailu na mail helpdesk@fit.cvut.cz.

 Poslední změna: 27.9.2018, 10:52