Tiskové zprávy

Fakulta informačních technologií ČVUT zveřejňuje tiskové zprávy, které se týkají především fakultních úspěchů či událostí a akcí, které FIT podporuje. Tiskovými zprávami je myšleno obsáhlejší textové sdělení určené zejména médiím. Jednotlivé zprávy jsou zveřejňovány jako webové stránky. Pokud potřebujete jiný formát, kontaktujte PR oddělení.

Tiskové zprávy za rok 2018

V roce 2018 plánuje Fakulta informačních technologií ČVUT organizovat, stejně jako v minulých letech, několik konferencí a festivalů s IT tematikou. První akce roku 2018 byla již tradičně Den otevřených dveří.

5. 11. 2018 – Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze vybavila své učebny nejmodernějšími technologiemi
Více než 300 nových profesionálních počítačů a dalšího vybavení mohou studenti a pedagogové od tohoto akademického roku využívat na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze (FIT ČVUT). Fakulta tak modernizací technického zázemí výukových prostor udělala první krok ke kompletní inovaci ICT infrastruktury.
2. 10. 2018 – Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze otevírá jako první Katedru informační bezpečnosti
Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze otevírá jako první v České republice špičkové pracoviště pro studium informační bezpečnosti, které povede jeden z nejlepších odborníků na IT bezpečnost. Fakulta tak reaguje na potřeby moderní společnosti a nedostatek těchto odborníků v praxi.
1. 10. 2018 – Sedmý ročník konference LinuxDays nabídne zajímavé zahraniční hosty a pro velký zájem i větší prostory
První víkend v říjnu se na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze uskuteční už sedmý ročník velmi populární konference LinuxDays určené pro všechny techniky, IT specialisty nebo nadšence do zajímavých otevřených technologií. Koná se ve dnech 6. a 7. října, vstup je zdarma, stačí se včas zaregistrovat.
Všechny tiskové zprávy vydané v roce 2018

Tiskové zprávy z minulých let

Fakulta informačních technologií ČVUT hostí každý rok několik událostí. Každoročně se na fakultě odehrávají konference LAW FIT a LinuxDays. Na fakultě se dále konají odborné soutěže nebo dny otevřených dveří pro zájemce o studium.

Rok 2017
V roce 2017 se na Fakultě informačních technologií ČVUT událo několik konferencí, např. Federated Conference on Computer Science and Information Systems (FedCSIS) nebo LAW FIT. Fakulta ve spolupráci se společností Showmax otevřela novou laboratoř ShowmaxLab. Dále FIT hostila Letní školu IT pro dívky ze středních škol nebo soutěž v rychloskládání Rubikovy kostky Prague Open.
Všechny tiskové zprávy z roku 2017
Rok 2016
V roce 2016 hostila Fakulta informačních technologií ČVUT několik událostí. Šlo například o Noc vědců, Letní IT školu pro dívky, konference LinuxDays, LAW FIT nebo Internet a Technologie. Konal se také den otevřených dveří pro zájemce o studium.
Všechny tiskové zprávy z roku 2016
Rok 2015
V roce 2015 se na Fakultě informačních technologií ČVUT událo několik festivalů, konferencí a soutěží. Za zmínku stojí například akce LinuxDays a LAW FIT. Dalšími akcemi podporovanými FIT byly například konference InstallFest a CryptoFest nebo soutěže Networking Academy Games a ACM SPY 2015.
Všechny tiskové zprávy z roku 2015
Tiskové zprávy z let 2008–2014
Tiskové zprávy za rok 2014
Tiskové zprávy za roky 2012 a 2013
Tiskové zprávy za roky 2010 a 2011
Tiskové zprávy za roky 2008 a 2009

Kontakt

Za tiskové zprávy vydané na Fakultě informačních technologií ČVUT zodpovídá PR oddělení. V případě potřeby je možné PR referentky kontaktovat na e-mail pr@fit.cvut.cz nebo telefon +420 22435 9819.

Veronika Dvořáková - profile

Bc. Veronika Dvořáková

PR referentka

Fakulta informačních technologií ČVUT

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 5.11.2018, 17:32