EIT Digital Master School: Summer School Programs

Na prvním Informatickém večeru FIT v tomto semestru se vám 17. února představí EIT Digital Master School, iniciativa předních evropských technických univerzit, která nabízí informatické double degree programy. Nebudou chybět ani zkušenosti z první ruky od absolventa FIT. Přednáška se uskuteční od 18:00 v posluchárně T9:107 a bude v angličtině.

Téma

EIT Digital Master School je exkluzivní společná iniciativa předních technických univerzit v Evropě. Svým studentům umožňuje absolvovat double degree programy zakončené titulem MSc v různých informatických oborech. Marton vám EIT Digital Master School představí a poté vám Martin předá praktické zkušenosti absolventa FIT, který tento program absolvoval.

O akci

Akce je zdarma a bez registrace. Přednáška je určena pro posluchače se základní znalostí probírané technologie.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Marton Belik
Martin Pozděna
17. února 2020, 18:00–19:30
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Angličtina
Záznam
Bude pořízen

O přednášejících

Marton Belik

Marton Belik je ARISE Education Lead v EIT Digital a odborník na mezinárodní vysokoškolské vzdělávání s více než 10 lety zkušeností. V EIT Digital odpovídá za navázání spojení se vzdělávacími ekosystémy, které nabízejí příležitosti pro rozvoj dovedností jak pro jednotlivce, tak pro instituce.

Martin Pozděna

Martin Pozděna je absolvent bakalářského programu Informatika na FIT z roku 2014. Získal stipendium EIT Digital Master School, které mu umožnilo pokračovat v magisterském studiu na třech předních evropských univerzitách – TU v Berlíně, KTH ve Stockholmu a na univerzitě v Trentu.