Private Cloud – Pokroky v síťové infrastruktuře

Private Cloud – Pokroky v síťové infrastruktuře

Experti ze společnosti Showmax (Stříbrný partner FIT) si pro vás 11. března připravili přednášku na téma vývoje počítačových sítí. Anton Vorobiev a Štefan Šafár budou mluvit mimo jiné o BGP, systému Kubernetes či designu datacentrových sítí. Přednáška se uskuteční v rámci cyklu Informatické večery FIT od 18:00 v posluchárně T9:107.

Téma

V posledních letech vidíme pokrok i v konzervativnějších oborech IT – například v sítích. Na přednášce vám Anton a Štefan představí, kam směřuje vývoj v síťové oblasti a jak se dají moderní síťové technologie použít v cloudovém světě. Budou mluvit kromě jiného o BGP, systému Kubernetes a jeho pluginu Calico či designu datacentrových sítí.

O akci

Akce je zdarma a bez registrace. Přednáška je určena posluchačům se základní znalostí dané problematiky.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Anton Vorobiev – Showmax (Stříbrný partner FIT)
Štefan Šafár – Showmax (Stříbrný partner FIT)
11. března 2019, 18:00–19:30
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
AVC FIT (přístupný pouze studentům a zaměstnancům ČVUT)

O přednášejících

Anton Vorobiev a Štefan Šafár pracují ve společnosti Showmax. Ta provozuje on-line televizní službu. Showmax je rovněž Stříbrným partnerem FIT a v roce 2017 ve spolupráci s fakultou otevřeli společnou laboratoř – ShowmaxLab.

Anton Vorobiev

Anton Vorobiev – profile

Anton Vorobiev je fanoušek všeho cloudového. Má velké zkušenosti s budováním a provozováním platforem založených na systému Kubernetes. Momentálně pomáhá v Showmaxu na pozici Tech Lead Ops týmu zlepšovat robustnost a flexibilitu jejich infrastruktury.

Štefan Šafár

Štefan Šafár – profile

Štefan Šafár má rád bezpečnost, sítě, dohled a cloud native software. V Showmaxu pracuje v CDN týmu. Rád zkoumá problémy do hloubky a nebojí se netradičních řešení.