Jak jsme stavěli Bitcoinovou burzu

Přijďte 26. března od 18:00 na přednášku expertů z firmy Profinit (Zlatý partner FIT) s názvem Jak jsme stavěli Bitcoinovou burzu. Michal Podzimek a Jonáš Klimeš posluchačům poví o specifikách tohoto start-up projektu a použitých technologiích. Další přednáška z cyklu Informatické večery FIT se koná v místnosti T9:107.

Téma

Michal Podzimek a Jonáš Klimeš ze společnosti Profinit popíší, jak se firma pracující hlavně pro banky potkala se start-up projektem bitcoinové burzy CoinMate. Dozvíte se, jaká byla specifika tohoto projektu, jaké použili technologie a jak se projekt rozvíjí po čtyřech letech.

O akci

Akce je zdarma a bez registrace. Přednáška je určena i pro posluchače bez předchozí znalosti probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Michal Podzimek – Profinit (Zlatý partner FIT)
Jonáš Klimeš – Profinit (Zlatý partner FIT)
26. března 2018, 18:00–19:30
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
AVC FIT (přístupný pouze studentům a zaměstnancům ČVUT)

O přednášejících

Přednáška Profinit - plakát
Logo společnosti Profinit

Michal Podzimek a Jonáš Klimeš pracují ve firmě Profinit, která je Zlatým partnerem FIT. Oba jsou absolventy softwarového inženýrství na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy.

Michal Podzimek

Michal Podzimek - profileMichal Podzimek se ve firmě Profinit zpočátku věnoval projektům v oblasti bankovnictví jako jsou systémy pro datové schránky, internetové bankovnictví apod. V posledních letech je zodpovědný za dodávky portálů, projekty v oblasti big data a také za projekt bitcoinové burzy CoinMate.

Jonáš Klimeš

Jonáš Klimeš - profileJonáš Klimeš začal pracovat ve firmě Profinit již před čtyřmi lety při škole. Většinu času strávil na projektu bitcoinové burzy, kde si postupně prošel různými projektovými rolemi od řadového vývojáře přes analytika až po vedoucího projektu.