Salesforce – možnosti a využití v praxi

Salesforce – možnosti a využití v praxi

Populární CRM systém Salesforce představí 26. 2. od 18:00 jeho vývojář Vít Bareš v přednášce Salesforce – možnosti a využití v praxi. Představen bude technický koncept platformy, její vývoj a také e-learningové materiály pro vývojáře. Součástí budou i praktické ukázky. První přednáška letního semestru z cyklu Informatické večery se bude konat v posluchárně T9:107.

Téma

Salesforce – Cloud CRM systém, často prezentovaný jako CRM pro 21. století. V současné době má přes 150 000 zákazníků, každého s jinými business požadavky a s jiným rozpočtem. Jak je tedy možné, že všechny tyto firmy používají Salesforce? Odpověď je ve vysoké konfigurovatelnosti celého systému – od běžné administrace a nastavení nadpisu na stránce, až po vývoj v programovacích jazycích Apex a JavaScript nebo integrace se systémy třetích stran.

Přednáška se zaměří právě na jazyky Apex a JavaScript, představen bude technický koncept platformy. V praktické ukázce budou využity mimo jiné i umělé inteligence Einstein a Watson.

Zmíněn bude také velice kvalitní e-learning systém pro Salesforce nazývaný Trailheads. Se základními znalostmi OOP, databázového návrhu a JavaScriptu se z vás mohou díky Trailheads stát Salesforce vývojáři víceméně zábavnou formou. Pro praktické ukázky budou využity právě Trailheads, kde si každý zdarma může vytvořit svůj vlastní testovací prostor a systém si vyzkoušet.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena i pro posluchače bez předchozí znalosti probírané technologie.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Vít Bareš – Bluewolf, an IBM company
26. února 2018, 18:00–19:30
Posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
AVC FIT (přístupný pouze studentům a zaměstnancům ČVUT)

O přednášejícím

Vít Bareš – profileVít Bareš je absolventem Fakulty informačních technologií ČVUT a aktuálně působí na pozici Senior Salesforce Developer ve společnosti Bluewolf, an IBM company, která je platinovým partnerem Salesforce. Jeho hlavním projektem je vývoj a údržba B2B Salesforce instance pro francouzskou firmu Moët Hennessy, která aktuálně působí na více než 25 světových trzích.