dreamBIG with Viktor Stískala

Přednáška: dreamBIG with Viktor Stískala
Přednášející: Viktor Stískala (Twisto)
Datum a čas: 24. dubna 2017, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)
YouTube kanál FIT

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebookulogo_tw Twitteru! #ITvecer

Viktor Stískala vám řekne, jak efektivně skloubit podnikání a studium. Dozvíte se, kde získat cenné kontakty na investory nebo budoucí kolegy, což se vám v kariéře bude určitě hodit. Viktor vám také prozradí, jaké překážky a technické výzvy řeší v Twisto, v jednom z top FinTech startupů v Evropě.

O přednášejícím:

Viktor Stískala vystudoval informatiku na VUT a už během studia se věnoval tvorbě webů a serverům. Díky účasti na hackathonu začal podnikat a společně s několika dalšími lidmi založil CSS Hat a Abdoc (dnes MadeBySource.com). Nyní je Viktor CTO ve společnosti Twisto, organizátor jednoho z top IT meetupu backendisti.cz a také častý speaker na konferencích.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.4.2019, 14:12