Rozvinutý projektový management na IT projektech

Přednáška: Rozvinutý projektový management na IT projektech
Přednášející: Jiří Severa (Accenture, Zlatý partner FIT)
Datum a čas: 27. března 2017, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebookulogo_tw Twitteru! #ITvecer

Přednáška je zaměřena na projektový management v rámci IT projektů. Systematicky se zaměříme na fáze před zahájením projektů (project qualification, proposal and mobilization), následně na jednotlivé projektové cykly aplikačního vývoje (Plan-Analysis-Design-Build-Test-Deploy) a v neposlední řade si projdeme efektivní reporting (project governance). Vše bude proloženo ukázkami z reálných projektů.

O přednášejícím:

Jiří Severa pracuje v Accenture jako projektový manažer. V IT má více jak 10letou zkušenost na projektech systémové integrace se zaměřením na business intelligence. V posledních letech má možnost pracovat na mezinárodních projektech, kde vede Nearshore vývojový tým. Klient sedí v Londýně a Frankfurtu a Accenture tým pracuje z Prahy. V minulosti pracoval na projektech předních českých finančních institucí se zapojením off-shore vývojářů, tedy z Indie a Filipín.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.4.2019, 14:02