Oracle APEX – rychlý vývoj dBase aplikací zdarma aneb vytvořte si apku za 15 minut

Přednáška: ORACLE APEX – rychlý vývoj dbase aplikací zdarma aneb vytvořte si apku za 15 minut
Přednášející: Ing. Kamil Schvarcz, Ing. Petr Vantuch (APEX Solutions)
Datum a čas: 20. března 2017, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)
YouTube kanál FIT

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebookulogo_tw Twitteru! #ITvecer

Jak si rychle vytvořit APEX aplikaci, mobilní aplikaci a rychlou vizualizaci dat? Vše bez znalosti kódu? Na přednášce se dozvíte o novinkách v APEX 5.1 – proběhne ukázka nového portfolia Oracle cloud produktů a dostane se i na některé vychytávky v APEXu.

O přednášejících:

• Ing. Kamil Schvarcz – Jednatel společnosti APEX Solutions. Má téměř 10 let praxe jako Oracle APEX architekt – pracuje s APEXem od verze 3.0 (4/2008). Má 10 roků zkušeností s webovými technologiemi (HTML, CSS, JavaScript) a 5 roků zkušeností s Oracle DB.
  • Ing. Petr Vantuch – Pracuje ve společnosti APEX Solutions jako Country Sales Manager v ČR a SK. Několik let působil jako Technology and Applications Manager ve společnosti Oracle.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.4.2019, 13:44