Přednášející: Jiří Šmolík (Ackee, Bronzový partner FIT)
Datum a čas: 6. března 2017, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)
YouTube kanál FIT

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebookulogo_tw Twitteru! #ITvecer

Od callbacku a promises k reaktivním rozšířením. Lehký úvod do RxJs v Node.js, jeho výhody a srovnání s promises. Dozvíte se o osvědčených postupech, které zjednodušují práci s asynchronními operacemi a pomohou odbourat tzv. „callback-hell“, i o novinkách, které v této oblasti přináší ES7.

O přednášejícím:

Jiří Šmolík vystudoval FIT ČVUT a nyní pracuje jako backend developer v Ackee (firma vznikla na půdě fakulty a momentálně je jejím bronzovým partnerem). V současné době se zabývá zejména javascriptovými backendovými, frontendovými a isomorfními aplikacemi.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.4.2019, 13:36