Využití big data v podniku

Přednáška: Využití big data v podniku
Přednášející: Ing. Martin Drábek (ASSIST – Software Services)
Datum a čas: 27. února 2017, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština
Záznam: avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji)
YouTube kanál FIT

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebookulogo_tw Twitteru! #ITvecer

Big data je pojem, se kterým je možné se setkat ve velké řadě oborů. Přednáška představuje úvod do tohoto fenoménu, vymezuje ho a provádí jeho základní charakteristiku spolu s náhledem na jeho zpracování v podnikové praxi.

• Big data v praxi
  • Využití pro tvorbu strategie podniku
  • Definice big dat na základě 3V
  • Způsoby zpracování BD
  • Využití v TaskForce

O přednášejícm:

Ing. Martin Drábek je absolvent bakalářského oboru Národní hospodářství na VŠE v Praze a magisterského oboru Projektové řízení inovací v podniku na ČVUT v Praze. Kombinuje znalosti získané studiem rozdílně zaměřených oborů s podnikovou praxí. Podílel se na procesně-optimalizačních projektech v soukromém i veřejném sektoru, zejména pak na projektech zaměřených na zvyšování klientské spokojenosti, nákladovou optimalizaci a strategickou analýzu. V současné době působí jako projektový manažer.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.4.2019, 13:28