AS/400 – Moderní platforma

Datum a čas: 7. prosince 2015, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku! #ITvecer

Znáte platformu AS/400? Hledáte technologii, která zpracovává gigantické objemy dat a zajišťuje datovou páteř nejen pro mnoho nadnárodních firem v automobilovém průmyslu, pojišťovnictví, bankovnictví? My vám ukážeme, co je možné a že COBOLEM a RPG uděláte díru do světa!

Stručný životopis přednášejícího:

Radek Mojžíš – vývojář/analytik na platform IBM Power Series s více než 10letou zkušeností z nadnárodních korporací v bankovnictví a pojišťovnictví. Nyní na projektu pro jednoho z předních hráčů v automobilovém průmyslu.

Zdeněk Dubnický – projektový manažer, Scrum master a zakladatel asociace cojescrum.cz.

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 13.2.2019, 11:59