Vývoj aplikací v době PaaS a SaaS

Přednáška: Vývoj aplikací v době PaaS a SaaS
Přednášející: Dominik Veselý (Ackee)
Datum a čas: 16. listopadu 2015, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku! #ITvecer

Vývoj aplikací (mobilních i webových) je v posledních letech velmi populární a nic nenasvědčuje tomu, že by se na tom mělo v blízké budoucnosti něco měnit. Zároveň je to ale velmi mladý obor, který se extrémně rychle vyvíjí a to i ve srovnání s překotným vývojem v jiných oblastech IT. Vývoj v době PaaS a SaaS nastolil zcela nové trendy a přístupy, které nebyly představitelné ani před 5 lety. V této přednášce se zaměříme na výhody a úskalí těchto přístupů, a to jak pro startupy, tak velké korporace.

Stručný životopis přednášejícího:

Dominik Veselý je absolventem FIT ČVUT a pracuje jako hlavní analytik a architekt ve společnosti Ackee, která vyvíjí mobilní a webové aplikace. Jeho rozhodnutí pomáhají tvořit aplikace pro značky jako je DámeJídlo, DeliveryHero, Babysitting.today, BageterieBoulevard a mnoho dalších.

Záznam přednášky:

• avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) – přednáška není veřejně publikována

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 13.2.2019, 11:39