Liftago: Taxi & náhrada aut skrz technologii

Datum a čas: 26. října 2015, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:107
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku! #ITvecer

Taxi je nejrozšířenější městská doprava na zavolanou. Uber investuje miliardy do vytvoření nové. České Liftago se rozhodlo díky technologii využít volnou kapacitu taxíků a vybudovat na ní základ budoucí multi-modální přepravní platformy. Už nyní nenápadně optimalizuje vytíženost taxíků a chystá projekt s ČVUT na predikci v nabídce a poptávce městské přepravy.

Stručný životopis přednášejícího:

Ondřej Krátký, 31 let – Vystudoval VŠE v Praze, v 28 letech vyhrál zlato v největší kreativní soutěži pro mladé na festivalu Cannes Lions a po 5 letech zaměstnání opustil korporátní kariéru, aby se přidal k duu Martin Hausenblas a Juraj Atlas a spolu s nimi založil oceňovaný český startup Liftago, který má za cíl poskytnout alternitvu k vlastním autům v centrech měst.

Záznam přednášky:

• avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) – přednáška není veřejně publikována

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 12.2.2019, 17:04