Dart, Polymer a Web component revolution

Přednáška: Dart, Polymer a Web component revolution
Přednášející: Tomáš Zvěřina (Multimedia atelier)
Datum a čas: 23. března 2015, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:111
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku! #ITvecer

<html-stranka owner="vy" scope="příští" valid="true">
	… může vypadat přesně takhle.
	</html-stranka>
	<if-trust value="false">
	… přijdte na přednášku o Dartu, Polymeru a WebComponent revolution, na které vám Tomáš Zvěřina ukáže,
kudy se moderní web ubírá a jak se vydat stejnou cestou. Baterky s sebou!
</if-trust> <if-trust value="true"> … přijďte stejně. </if-trust>

Stručný životopis přednášejícího:

Tomáš Zvěřina je spolumajitelem a technologickým šéfem digitální agentury Multimedia atelier a v současné době také Google Developer Expertem pro Google Cloud Platform developers. Zajímá se o všechno co souvisí s programováním pro web – od serverových platforem po frontendové technologie – a o svoje nadšení se neváhá podělit na nejrůznějších vývojářských konferencích. Jeho technologický blog najdete na sebevědomé adrese http://znamy.guru/.

Záznam přednášky:

• avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) – přednáška není veřejně publikována

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 5.2.2019, 11:20