Cobol is not dead!

Přednáška: Cobol is not dead!
Přednášející: Petr Kania, Ondřej Fusek (Ness)
Datum a čas: 16. února 2015, 18–19:30 hodin
Místo: FIT ČVUT v Praze, Thákurova 9, NB ČVUT, posluchárna T9:111
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku! #ITvecer

COBOL je dnes už mrtvý jazyk, nové programy v něm nevznikají. Nicméně banky a instituce mají v COBOLu napsány své core systémy. Na trhu v ČR i v zahraničí existuje velmi malé množství programátorů, kteří jsou schopni v tomto programu provést změny a jsou doslova ceněni zlatem. Cílem této akce je vysvětlit principy COBOLu, tržní potenciál a zaregistrovat zájemce o bezplatné školení COBOLu a spolupráci s firmou Ness v této oblasti.

Agenda:

• COBOL a české banky – Petr Kania
  • Postupná změna jádra. Zkušenosti z programování s COBOLEM, migračních procesů a situace v českých bankách – Ondřej Fusek
  • Registrace bezplatného školení na COBOL
  • Diskuze a neformální část večera

Záznam přednášky:

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 5.2.2019, 11:18