Jak se seznámit s opačným pohlavím pro matematiky, informatiky a programátory

Přednáška: Převážně nevážná přednáška o tom, jak se seznámit s opačným pohlavím pro matematiky, informatiky a programátory
Přednášející: Ing. et Ing. Tomáš Kubeš
Datum a čas: 22. září 2014, 18–19:30 hodin
Místo: Technická 2, FEL ČVUT, posluchárna T2:D3-209
Jazyk: čeština

Přidejte se k nám a sdílejte pozvánku na logo_FB Facebooku!

Během humorné přednášky ve stylu známého televizního seriálu The Big Bang Theory se ve strukturovaném analytickém formátu dozvíte, čím se liší jazyk ženy od jazyka C++, jak modelovat ženské myšlenkové pochody jako procesy systému UNIX, jak přistupovat k privátním atributům třídy slečna.class nebo jak trénovat verbální komunikaci s nezasvěcenými. Nakonec zazní užitečné tipy, jak postupovat při tzv. „electronic aided dating“, neboli psaní inzerátu na internetové seznamce.

Stručný životopis přednášejícího:

Tomáš Kubeš vystudoval FEL ČVUT a FPH VŠE. Posléze pracoval v Evropské organizaci pro jaderný výzkum (CERN) a na Fyzikálním ústavu Akademie věd, kde se věnoval monitorování úloh na distribuované výpočetní infrastruktuře (GRID) a popularizaci vědy. Nyní pracuje jako konzultant u společnosti Ariton v oblasti regulatorního výkaznictví a jako nezávislý expert na oblast kryptoměn. Je místopředsedou Mensy ČR.

Záznam přednášky:

• avc.fit.cvut.cz (po přihlášení ČVUT údaji) – přednáška není veřejně publikována

Informatické večery FIT je cyklus přednášek a workshopů určený studentům a pracovníkům FIT ČVUT i ostatních fakult a široké odborné veřejnosti. Vstup je zdarma.

Poslední změna: 16.4.2019, 15:32