Low-Power Active Wireless Sensor Node for Structural Health Monitoring

Přednáška: Low-Power Active Wireless Sensor Node for Structural Health Monitoring
Přednášející: Prof. Dong S. Ha
Department of Electrical and Computer Engineering, Virginia Tech, Blacksburg, Virginia
Datum a čas: 19. dubna 2011, 18–20 hodin
Místo: Učebna 103, Fakulta informačních technologií ČVUT, Kolejní 550/2, Praha 6
Jazyk: Angličtina

Anotace přednášky: Přednáška bude o bezdrátovém autonomním a aktivním uzlu pro Structural Health Monitoring (SHM) s nízkou spotřebou (low-power), který se nazývá SHM Sensor 2 (ASN-2) a je implementován pomocí mikrořadičové desky TI MSP430.

Anotace přednášejícího: Dong S. Ha obdržel BS hodnost v elektrotechnice na Národní univerzitě v Soulu, v Korei, v roce 1974, a MS a Ph.D. stupně v elektrotechnice a počítačovém inženýrství absolvoval na University of Iowa, v roce 1984 a 1986. Od roku 1986 působil jako člen fakulty na katedře elektrotechniky a výpočetní techniky ve Virginia Tech. Přednášející je v současné době profesorem a výzkumným ředitelem společnosti Center for Embedded Systems for Critical Applications (CESCA). Je členem IEEE.

Poslední změna: 28.1.2019, 15:35