Informatické večery FIT

Informatické večery FIT - přednáška
Přednáší Ing. Filip Štěpánek z partnerské firmy Accenture

Informatické večery FIT jsou přednáškový cyklus z nejrůznějších oblastí informatiky, který pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Přednášky českých i zahraničních odborníků jsou určeny nejen studentům a akademickým pracovníkům, ale i veřejnosti se zájmem o informační technologie. Přednášky jsou v českém nebo anglickém jazyce.

Z některých přednášek se pořizuje záznam. Záznamy naleznete ve videoarchivu přednášek FIT, který je přístupný po přihlášení Heslem ČVUT. Dále jsou vybrané přednášky dostupné veřejně na YouTube kanálu fakulty.

Současný semestr

Přednášky v zimním semestru 2019/2020 se konají nepravidelně v pondělí od 18:00 do cca 19:30 v prostorách Nové budovy ČVUT v posluchárně T9:107. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Novinky o přednáškách můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagem #ITvecer.

2. 12. 2019 – Petr Hájek: Automatizace vývoje datově orientovaných řešení
O automatizaci vývoje datově orientovaných řešení bude přednášet Petr Hájek z firmy Profinit EU, která je Zlatým partnerem FIT. Dozvíte se například i to, jak je možné v datovém skladu obrátit tok času či měnit historii.
25. 11. 2019 – BIS: Představení Bezpečnostní informační služby a možností uplatnění v oblasti IT
Přijďte na přednášku od expertů z Bezpečnostní informační služby, se kterými nemáte možnost se běžně setkat. Zástupci BIS představí nejprve činnost této organizace a poté nabídky práce či příležitosti uplatnění v oboru IT.
21. 10. 2019 – Martin Drábek: Metodiky vývoje a rozdíly mezi nimi
O jednotlivých metodikách vývoje a jejich rozdílech bude přednášet Martin Drábek. Na příkladech z praxe vám ukáže, jak takový projekt vypadat nemá, dále se zaměří na vize a chování zákazníků a nezapomene také zmínit osvědčené postupy.

Minulé semestry

Přednášky z cyklu Informatické večery FIT organizuje fakulta již od svého vzniku. Od roku 2009 proběhlo již více než 150 přednášek odborníků z praxe.

Kontakt

Přednášky organizuje Fakulta informačních technologií ČVUT. Konají se v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6 – v posluchárně T9:107. Pro více informací můžete kontaktovat PR oddělení.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Milan Kurka, milan.kurka@fit.cvut.czPR manažer


Poslední změna: 26.11.2019, 16:00