Informatické večery FIT

Informatické večery FIT - přednáška
Přednáší Ing. Filip Štěpánek z partnerské firmy Accenture

Informatické večery FIT jsou přednáškový cyklus z nejrůznějších oblastí informatiky, který pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Přednášky českých i zahraničních odborníků jsou určeny nejen studentům a akademických pracovníkům, ale i veřejnosti se zájmem o informační technologie. Přednášky jsou v českém nebo anglickém jazyce.

Z některých přednášek se pořizuje záznam. Záznamy naleznete ve videoarchivu přednášek FIT, který je přístupný po přihlášení Heslem ČVUT. Dále jsou vybrané přednášky dostupné veřejně na YouTube kanálu fakulty.

Současný semestr

Přednášky v letním semestru 2017/2018 se konají nepravidelně v pondělí od 18:00 do cca 19:30 v prostorách Nové budovy ČVUT v posluchárně T9:107. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Novinky o přednáškách můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagem #ITvecer.

19. 3. 2018 – Václav Surovec: Strastiplná minulost a skvělá současnost Big Dat v T-Mobile
Václav Surovec ze společnosti T-Mobile (Zlatý sponzor FIT) popíše proces zavedení technologie Big Data do takto velké korporátní společnosti. Uslyšíte příběh o tom, jak se jim dařilo, čím si museli projít a čím se dnes mohou pochlubit nebo jaké technologie používají.
12. 3. 2018 – Jiří Fabián: dreamBIG with Jiří Fabián
Další přednáška ve spolupráci s dreamBIG přivede na půdu naší fakulty Jiřího Fabiána, který představí svůj návod, jak prorazit s prázdnou kapsou. To vše popsáním příběhu jeho vlastní kariérní cesty.
26. 2. 2018 – Vít Bareš: Salesforce – možnosti a využití v praxi
Vít Bareš představí technický koncept Cloud CRM systému platformy Salesforce. Přednáška se zaměří na její vývoj v jazycích Apex a JavaScript a také na e-learningové materiály pro vývojáře, tzv. Trailheads.

Minulé semestry

Přednášky z cyklu Informatické večery FIT organizuje fakulta již od svého vzniku. Od roku 2009 proběhlo již více než 100 přednášek odborníků z praxe.

Kontakt

Přednášky organizuje Fakulta informačních technologií ČVUT. Konají se v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6 – v posluchárně T9:107. Pro více informací můžete kontaktovat PR oddělení.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 13.3.2018, 11:04