Informatické večery FIT

Informatické večery FIT - přednáška
Přednáší Ing. Filip Štěpánek z partnerské firmy Accenture

Informatické večery FIT jsou přednáškový cyklus z nejrůznějších oblastí informatiky, který pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Přednášky českých i zahraničních odborníků jsou určeny nejen studentům a akademickým pracovníkům, ale i veřejnosti se zájmem o informační technologie. Přednášky jsou v českém nebo anglickém jazyce.

Z některých přednášek se pořizuje záznam. Záznamy naleznete ve videoarchivu přednášek FIT, který je přístupný po přihlášení Heslem ČVUT. Dále jsou vybrané přednášky dostupné veřejně na YouTube kanálu fakulty.

Současný semestr

Přednášky v zimním semestru 2018/2019 se konají nepravidelně v pondělí od 18:00 do cca 19:30 v prostorách Nové budovy ČVUT v posluchárně T9:107. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Novinky o přednáškách můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagem #ITvecer.

10. 12. 2018 – Václav Pech: Doménově specifické jazyky s JetBrains MPS
Přijďte si poslechnout přednášku o tvorbě doménově specifických jazyků za pomocí nástroje JetBrains MPS. Václav Pech se s vámi podělí o zkušenosti s používáním tohoto open-source nástroje a vysvětlí základní principy, na kterých stojí návrhy programovacích jazyků.
5. 12. 2018 – Lukáš Kroc: dreamBIG with Lukáš Kroc
Lukáš Kroc si pro vás připravil přednášku na téma doslova hvězdného kariérního růstu. Lukáš pracoval ve špičkových společnostech jako SpaceX či NASA a podílel se na projektech Falcon 9 a Dragon. Na akci je nutné se registrovat.
19. 11. 2018 – Jiří Kamenický: X-definice – zpracování a transformace dat
Jiří Kamenický ze společnosti Syntea software group a.s. si pro vás připravil přednášku o frameworku X-definice. Seznámí vás s touto technologií a ukáže vám její praktické použití v enterprise aplikacích na konkrétním projektu.
Všechny přednášky v zimním semestru 2018/2019

Minulé semestry

Přednášky z cyklu Informatické večery FIT organizuje fakulta již od svého vzniku. Od roku 2009 proběhlo již více než 100 přednášek odborníků z praxe.

Kontakt

Přednášky organizuje Fakulta informačních technologií ČVUT. Konají se v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6 – v posluchárně T9:107. Pro více informací můžete kontaktovat PR oddělení.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Bc. Veronika Dvořáková, veronika.dvorakova@fit.cvut.czPR referentka


Poslední změna: 29.11.2018, 16:59