Async/await v praxi

Async/await v praxi

Přijďte 13. 3. na přednášku vývojáře ze Seznamu Ondřeje Žáry. Na přednášce s názvem Async/await v praxi se dozvíte o výhodách a úskalích používání funkcí async a await v JavaScriptu. Další přednáška z cyklu jsDev Meetups se koná od 18:30 v posluchárně T9:111. Na akci je nutné se zaregistrovat.

Téma

Tématem přednášky je případová studie desktopové aplikace, konkrétně tvorba asynchronního IO pomocí funkcí async, await a frameworku Electron. Přednáška se bude zabývat kvalitami a záludnostmi při používání JavaScriptových funkcí async a await na konkrétní ukázce desktopové aplikace s názvem „cfo“.

O akci

Akce je zdarma, ale je nutné se zaregistrovat na Meetup. Přednáška je určena pro posluchače se základní znalostí programovacího jazyka JavaScript.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Ondřej Žára – Seznam
Termín
13. března 2018, 18:30–20:30
Místo
posluchárna T9:111, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
čeština
Záznam
nebude pořízen

O přednášejícím

Ondřej Žára - profilová fotkaOndřej Žára se zabývá JavaScriptem a souvisejícími webovými technologiemi již velmi dlouho, v Seznamu pracuje více než 11 let. Kromě toho o webových tématech přednáší na FEL ČVUT. Předminulý rok napsal také knihu o JavaScriptu pro středně pokročilé.

Související obsah

Témata
Cyklus přednášek: JavaScript Developer Meetups
Předchozí přednáška: AngularDart
Následující přednáška: Moderní webová architektura založená na JavaScriptu a API
Lidé
Přednášející: Ondřej Žára
Místa
T9:111
Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Lukáš Janeček, lukas.janecek@fit.cvut.czOrganizátor jsDev Meetups


Last modified: 23.4.2019, 12:50