Partneři

Naše fakulta se snaží vychovávat špičkové odborníky přispívající ke zvýšení konkurenceschopnosti a inovačního potenciálu podniků a institucí zejména v ČR. Systematicky také budujeme vědeckovýzkumné kapacity, které nám umožňují předávat studentům nejnovější poznatky, ale i nabízet expertní konzultace a realizovat projekty ve spolupráci s podniky a institucemi.

Existuje několik způsobů, jak s námi můžete spolupracovat. Nejméně efektivní způsob je pouhé oslovení našich studentů s volnými pracovními pozicemi.

S našimi studenty můžete efektivně spolupracovat již v průběhu jejich studia prostřednicvím Portálu spolupráce s průmyslem. Ovlivníte tak včas jejich zájmy a stanou se platnými členy vašeho týmu bez nutnosti zaškolování, až k vám po studiu nastoupí na plný úvazek.

Věděli jste, že ...

se můžete stát partnerem FITu a využívat námi nabízené služby?

Náležitou viditelnost vaší firmy studenty a podporu ze strany fakulty si zajistíte vstupem do programu FITpartner. Tento program nám společně umožní budovat kapacity potřebné k inovacím a řešení složitějších problémů vašeho podniku nebo instituce. Poskytne vám přístup k talentovaným studentům spolu s podporou a vedením studentských týmu ze strany fakulty.

Pokud chcete vyřešit nějaký konkretní problém většího rozsahu v termínu s garantovanou úrovní kvality a výstupy na špičce technologického vývoje. Kontaktujte nás a my vám pomůžeme najít potřebné kapacity pro projekt smluvního výzkumu nebo realizaci konkrétního díla.

Kontakty

Lucie Kolomazníková

Pavel KordíkLast modified: 15.3.2016, 11:28