Testování a kontinuální integrace .NET aplikací

Přijďte si 8. 11. od 14:30 poslechnout přednášku o Testování a kontinuální integraci .NET aplikací, která se koná v rámci předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování (MI-DNP). Přednáší Tomáš Herceg, autor frameworku DotVVM pro tvorbu webových aplikací a uznávaný Microsoft MVP. Přednáška se koná v místnosti TH:A-1455. Kapacita je omezena.

Téma

Přednáška v rámci magisterského předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování vám ukáže, jak správně testovat .NET aplikace. Tomáš Herceg vám prozradí, jak funguje automatizované testování a také jak psát efektivně Unit a Integrační testy. Dále vás seznámí s pojmem kontinuální integrace a s tím, jak funguje a jak ji správně nastavit.

O akci

Přednáška je zdarma a není nutné se na ni registrovat. Přednáška je určena pro studenty a odbornou veřejnost se znalostí platformy .NET. Kapacita přednášky je omezena na 50 posluchačů a studenti předmětu Pokročilý .NET a projektivní programování (MI-DNP) mají prioritu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Tomáš Herceg – RIGANTI
8. listopadu 2018, 14:30–16:00
Zasedací místnost TH:A-1455, Budova A
Thákurova 7, Praha 6
Jazyk
Čeština
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Tomáš Herceg – profileTomáš Herceg je zakladatelem firmy RIGANTI, která se zabývá vývojem software, poskytováním školení a konzultací. Dále je autorem open-source frameworku DotVVM, který umožňuje snadnou tvorbu webových aplikací bez nutnosti psát tisíce řádků kódu v JavaScriptu.

Tomáš také přednáší na českých i zahraničních technických konferencích, nejčastěji o tématech vývoje webových aplikací, o platformě .NET, softwarové architektuře nebo cloud computingu. Tomáš je také autorem webu dotNETportal pro začínající i pokročilé vývojáře a spoluzakladatelem vzdělávacího centra dotNETcollege.