10 věcí, které bych si přál vědět předtím, než jsem začal kariéru v oblasti data-science

Přijďte si 9. 10. od 18:00 poslechnout přednášku na téma 10 věcí, které bych si přál vědět předtím, než jsem začal kariéru v oblasti data-science. Marcel Krčah, odborník na problematiku Big Data, vás provede svou dosavadní pestrou kariérou a nabídne vám užitečné rady a tipy k budoucí kariéře v oblasti data-science. Přednáška se bude konat v místnosti T9:111 a bude v angličtině.

Téma

Marcel vám během své přednášky předá několik kariérních tipů z těžce nabytých zkušeností v oblasti IT a Big-Data. Vychází hlavně ze svých neúspěchů, které by spíše označil jako „válečné šrámy“. Přednášku nepovede jako odbornou. Místo toho se zaměří na užitečné zkušenosti, které ovšem nezískal na univerzitě, ale až prostřednictvím „školy života“.

O akci

Akce je zdarma a bez registrace. Přednáška je určena i pro posluchače bez předchozí znalosti probíraného tématu.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Marcel Krčah – Air France KLM
9. října 2018, 18:00–19:30
Posluchárna T9:111, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Angličtina
Záznam
Nebude pořízen

O přednášejícím

Marcel Krčah – profileMarcel Krčah vede tým zabývající se problematikou Big Data, je seniorním softwarovým inženýrem v oblasti polygotního programování a školitel. Jelikož se zabývá vším okolo dat, je jeho kariéra plná jak experimentů, tak i nezdarů. Platí to pro jeho působení v oblasti řízení vědeckého výzkumu, manažerského poradenství, zakládání SaaS start-upu nebo vytváření softwaru.

Marcel v současné době pomáhá firmám rozjet Big Data projekty a realizovat „proof-of-concepts“ v oblasti data-science. Aktuálně pracuje pro společnost Air France KLM, kde pomáhá týmu více než 30 datových vědců tak, aby bylo rychleji dosaženo uvedení produktů na trh, a to současně s jejich vyšší kvalitou. Tato netradiční kombinace zkušeností dala Marcelovi na výsledek zaměřenou obchodní perspektivu, která pomáhá klientům zvýšit jejich hodnotu na trhu.