Marketing

V rámci kurzu Projektové a změnové řízení (MI-PCM.16) se 25. 4. od 16:00 uskuteční přednáška o marketingu. Hana Janáková představí komplexní pohled na základní marketingové činnosti, koncepce marketingu a marketingový mix. Přednáška bude probíhat v posluchárně T9:107.

Téma

Hana Janáková představí během své přednášky komplexní pohled na základní marketingové činnosti, koncepce marketingu a marketingový mix. Zaměří se na oblast marketingové komunikace a nové trendy v této oblasti.

O akci

Přednáška se koná v rámci projektu DA-SPACE. Uskuteční se v rámci oborového předmětu Projektové a změnové řízení (MI-PCM.16) oboru Webové a softwarové inženýrství, zaměření Informační systémy a management. Zúčastnit se však mohou všichni studenti fakulty se základní znalostí dané problematiky.

Typ akce
Přednáška
Přednášející
Ing. Hana Janáková, PhD. – Slovenská technická univerzita v Bratislavě
25. dubna 2018, 16:00–17:30
posluchárna T9:107, Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
slovenština
Záznam
nebude pořízen

O přednášející

Ing. Hana Janáková, PhD., pracuje jako odborná asistentka na Oddělení managementu chemických a potravinářských technologií na Fakultě chemické a potravinářské technologie Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Vyučuje zde několik předmětů:

Manažerské simulační cvičení a Finanční gramotnost
Tyto dva předměty se vyučují ve spolupráci se skupinou Junior Achievement Slovensko. Jsou zde využívány inovativní možnosti vyučování v rámci speciálního programu „JA Titan“ a on-line učebnice „Viac ako peniaze“.
Marketing průmyslových podniků
V rámci tohoto předmětu došlo k zařazení inovativního přístupu prezentací případových studií během cvičení (včetně výuky v anglickém jazyce) a také využití odborníků z praxe.
Ekonomika a management podniku
Tento předmět vyučuje Hana Janáková v angličtině pro zahraniční studenty, kteří přijíždějí v rámci výměnných pobytů programu Erasmus.